CZ EN DE

MOLO Jestřábí - klidný přístav pro vaši loď i dovolenou

Webkamera
Volná stání 11/24
Teplota 20.2°
homepage.wind 4.7 m/s

Přístav Yacht Klubu Jestřábí

V novém přístavu YK Jestřábí je možné kotvit lodě s ponorem až 3m. Nabízíme servis krátkodobého i dlouhodobého stání. Přístav má 3 kategorie kotevních míst. Stání Premium a First Class nabízí připojení na elektrické sloupky a vodovodní přípojku. Všechna stání umožňují komfortní nástup z bočních ramen.

Pro spouštění lodí na vodu je k dispozici zpevněný vjezd do vody pro lodě s malým ponorem. Pro kýlové lodě lze objednat jeřáb. Správa přístavu je zajišťována z kapitanátu, který nabízí doplňkový servis jakým je prodej základních jachtařských potřeb, doplnění PHM, občerstvení.

Služby areálu

Zázemí Yacht Klubu Jestřábí

Yacht Klub Jestřábí nabízí moderní zázemí, které splňuje ta nejpřísnější kritéria pro pořádání sportovních akcí světového formátu. MOLO Jestřábí není jen přístavištěm, ale místem, které Vás ohromí svým výhledem, pohltí magickou scenerií a získá jedinečnou atmosférou. Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, či rodinných oslav, svateb a jiných výjimečných okamžiků.

Kalendář akcí

Historie Yacht Klubu Jestřábí

YK Jestřábí byl založen v roce 2014. Za krátkou dobu svého fungování uspořádal mnoho mezinárodních regat Evropského formátu. Mezi nejúspěšnější akce patří Mistrovství Evropy lodní třídy Tornado v roce 2015 a spolupořadatelství největší jachtařské události v dějinách českého jachtingu - oslavy 130 let Českého jachtingu kdy na hladině Lipna soutěžily snad všechny lodní třídy.

Kalendář akcí